Karot Siirt, Beton Delme Siirt

Siirtkarot olarak, Siirt ilinde öncü kuruluşumuz Merkezkarot olarakta Siirt ve Merkez için hizmet vermektedir.

Karot Siirt, Beton Delme Siirt, Karot Delme makineleri yatay ve dikey konumlarda 180° açı kullanılacak biçimde geliştirilmiş olup, Merkez çözüm odaklı her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir. Asansör ve merdiven boşluğu açılımlarında, zemin beton çatlaklarını önlemek için derz kesimlerinde, kapı, pencere, Karot Siirt, Beton Delme Siirt, kanal, istinat duvarlarının Merkez kesim ve açılımları gibi işlemlerde kullanılır.

Hiçbir şekilde darbe vermeden, demir donatılı ve donatısız zeminde, 45º & 90º lik açılarla Merkez delim yapabilme, Q20 çap & Q1000 çap arası, 1000 cm derinliğe kadar delim yapılabilmektedir. Sonuç itibariyle karot kelimesi denince, akla ilk gelen sözlük anlamı beton delme, Karot Siirt, Beton Delme Siirt, beton kesme makinaları ve uygulamaları akla gelmektedir, Demir donatılı ve demir donatısız beton zeminlerde, Karot Siirt, Beton Delme Siirt, mermer granit vb hassas yüzeylerin delimlerinde Merkezkarot ile Siirtbetondelme uygulamaları yapılabilmektedir.

Siirt Karot firmamız profesyonel olarak Siirt ve Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Merkez, Şirvari, Aydınlar ilçelerinde karot beton delme hizmeti vermektedir. Siirt ve Merkez için sorunsuzca her kalınlıktaki betonları tecrübeli ekibimiz itina ile karot ile delmektedir. Merkez beton delme işlemi bilinçsiz yapıldıgında külfetli ve riskli bir iştir. Zira delme sırasında yapıya zarar verme ihtimali, delinecek betonun mevkisi açısından sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Dolayısıyla Merkez beton delme işini bu işin profesyonelleri yapmalıdır. 

Siirt karot firmamız personelleri yapılarda tehlikeli yerlerde Merkez beton delme için özel eğitim almıştır. Personellerimizin iş güvenliği her şeyden önce gelmektedir. Merkez beton delim işlemi Siirt Karot ile yapılır. Merkez Karot ile delinen betonlar en az hasarla delinmiş olur. Kırıcılar ile yapılan delmeler beton zemine veya duvara zarar vermektedir. Siirtbetondelme firmamız titizlikle karot delme işlemi yapmaktadır.

1995 yılından bu yana Siirt beton delme firması olarak Siirt şubemizdeki faaliyetlerimizi Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Merkez, Şirvari, Aydınlar ilçeleri dahil, 81 ilimiz ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Faaliyet alanlarımız içerisinde Merkez karot, Siirt beton delme, Merkez beton kesme, tel kesme, Karot Siirt, Beton Delme Siirt, halatla kesme, enjeksiyon, beton kırma, filiz ekme, derz kesme, beton silme, otopark boyama, hidrolik raylı kesme, ankraj, bina yıkımı, bina güçlendirme alanlarında endüstriyel tasarım alanında çalışmaktayız. 

Siirt ve Merkez için Tek değiliz ama, En iyiyiz..!

Hizmet Verdiğimiz Diğer Siirt İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller